Pozdrav!

Poštovani! Razlog naše duge stanke na stranici je po našoj ocjeni opravdan. Puno se toga dogodilo u međuvremenu i to je ovdje nepotrebno objašnjavati, jer oni koji trebaju znati itekako sve dobro znaju. Obećao sam vam ponuditi naš uradak s putovanja po Svetoj zemlji i to s velikom radošću sada uz naš rastanak i činim. Zahvaljujem našem Nikoli Caparu koji se potrudio da sve to uobliči, sklopi i ponudi. Svjestan sam da naše uspomene i iskustvo nadilazi ovaj elektronski zapis, ali nek ovo bude skromni doprinos da svoj hodočasnički zanos i zahvalnost podijelimo s vama.

Budući da uskoro odlazim u novu župu, primjerenoj mojoj dobi uređivanje stranice prepuštam mladom nasljedniku vlč. Josipu Čuligu, koji će sigurno biti ažurniji i vještiji. Zahvaljujem Bogu i svim dragim župljanima župe Veliko Trgovišće što smo iskoristili ovo dvadesetjednogodišnje razdoblje za materijalni i duhovni napredak, koji nek bude vaša konstanta. S ponosom vas sve blagoslivljam i s radošću ću vas se sjećati! Živjeli!

Categories: Uncategorized